HSUPA: erinevus redaktsioonide vahel

Allikas: Traadita Wiki by Jan & Co.
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Resümee puudub
 
1. rida: 1. rida:
== HSUPA – High Speed Uplink Packet Access ==
== HSUPA – High Speed Uplink Packet Access ==


Kui HSDPA puhul räägitakse allalaetava info liikumiskiirusest, siis HSUPA tähendab suuremat üleslaadimiskiirust. Teoreetiline maksimum on 5,76 Mb/s – abiks on see juhul, kui telefonist suuri andmehulki (nt videoid) saata. Muidugi peavad seda võimalust toetama nii võrk kui ka telefon, Eestis toetavad HSUPAd nii EMT kui Elisa, teoreetiline maksimumkiirus on  kuni 1,5 Mb/s. HSUPA puhul kasutatakse ka lühendit 3.5G.
Kui HSDPA puhul räägitakse allalaetava info liikumiskiirusest, siis HSUPA tähendab suuremat üleslaadimiskiirust. Teoreetiline maksimum on 5,76 Mb/s – abiks on see juhul, kui telefonist suuri andmehulki (nt videoid) saata. Muidugi peavad seda võimalust toetama nii võrk kui ka telefon, Eestis toetavad HSUPAd nii EMT kui Elisa, teoreetiline maksimumkiirus on  kuni 1,5 Mb/s. HSUPA puhul kasutatakse ka lühendit [[3.5G]].


[[Kategooria:Traadita Andmeside]]
[[Kategooria:Traadita Andmeside]]
[[Kategooria:Mobiilside]]]
[[Kategooria:Mobiilside]]
[[Kategooria:A-Z]]
[[Kategooria:A-Z]]

Viimane redaktsioon: 15. oktoober 2010, kell 14:04

HSUPA – High Speed Uplink Packet Access

Kui HSDPA puhul räägitakse allalaetava info liikumiskiirusest, siis HSUPA tähendab suuremat üleslaadimiskiirust. Teoreetiline maksimum on 5,76 Mb/s – abiks on see juhul, kui telefonist suuri andmehulki (nt videoid) saata. Muidugi peavad seda võimalust toetama nii võrk kui ka telefon, Eestis toetavad HSUPAd nii EMT kui Elisa, teoreetiline maksimumkiirus on kuni 1,5 Mb/s. HSUPA puhul kasutatakse ka lühendit 3.5G.